KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15275157
nr 1527 5157
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, modell. Olja på pannå, 46x37 cm, yttermått inklusive ram: 55x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 mars 2023
kl 19:08:23
100 kr
150 kr